• ...
  اولین همایش ملی واولین همایش بین المللی علوم محیط زیست، کشاورزی و منابع طبیعی

Iran/Hamedan

The First National and International Conference of Environmental sciences,Agriculture and Natural Resources

  


شماره مرسوله پژوهشگرانی که تا 27آبان ثبت نام کرده اند اینجا کیلیک کنید.


با توجه به درخواست پژوهشگران و اساتید جهت ثبت نام در این همایش مهلت ارسال مقاله در فراخوان آخرتا 28 آذر تمدید شد علاقه مندان دراین همایش می توانند تا تاریخ 28آذر مقالات خود را ارسال کنند.    
              

            

با توجه به درخواست پژوهشگران و اساتید جهت ثبت نام در این همایش مهلت ارسال مقاله در فراخوان آخرتا 28 آذر تمدید شد علاقه مندان دراین همایش می توانند تا تاریخ 28آذر مقالات خود را ارسال کنند.                  

                              
جهت داوری زود هنگام  ودریافت گواهی پذیرش از طریق ایمیل پس از ارسال چکیده و اصل مقاله خود و واریز وجه ثبت نام  با شماره تلفن 08138253512-08138253513 از ساعت 10 الی 13 و17 الی 19 تماس بگیرید.
با توجه به کمیته علمی گسترده همایش حداکثر زمان داوری و ارسال گواهی نامه 3 روز کاری
از آکسفورد سرت انگلستان گواهی نامه بین المللی معتبر به همراه کد ریجستری و استعلام بین المللی دریافت کنید فقط در این همایش


                                    
تمدید ارسال مقالات تا 28آذر ماه 1395 ساعت 24
با توجه به درخواست پژوهشگران و دانشجویان عزیز و تماس های مکرر تلفنی پژوهشگران و استقبال گسترده از همایش مهلت ارسال مقاله تا 28آذر ماه ساعت 24 تمدید شد علاقه مندان می توانند مقالات خود را تا تاریخ اعلام شده از طریق سایت ارسال نمایند. دبیرخانه وستاد مرکزی همایش
1395/09/04 ادامه مطلب


اعلام حمایت وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم وفناوری معاونت پژوهشی از همایش ونمایه سازی مقالات
باتوجه به نامه شماره 9417805 از سوی سرکار خانم نرجس ورع مدیر گروه پژوهشی ارزیابی و توسعه منابع مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم فناوری به آدرس شیراز خیابان جمهوری اسلامی خیابان جام جم حمایت خود را از همایش اعلام کردند.
1395/05/07 ادامه مطلب


داوری مقالات وصدورگواهی زود هنگام
دبیرخانه همایش آمادگی دارد به پژوهشگرانی که مایل به دریافت گواهی پذیرش مقاله، پیش از برگزاری همایش هستند،..
1395/04/29 ادامه مطلب


اعلام حمایت استاندار همدان از ساخت مرکز همایش های ملی و بین المللی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی وزارت علوم در همدان
نیکبخت پس از دیدار با وزیر علوم از ادامه ساخت مرکز همایش های ملی و بین المللی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی وزارت علوم در همدان خبر داد و انتقال آن از همدان به تهران را منتفی دانست.
1395/03/15 ادامه مطلب


اعطا گواهی نامه بین المللی معتبر OXFORD CERT از کشورانگلستان همراه با کد ریجستری
اعطا گواهی نامه بین المللی معتبر OXFORD CERT از کشورانگلستان همراه با کد ریجستری
1395/03/06 ادامه مطلب


حمایت رسمی مرکز اطلاعات علمی وزارت علوم تحقیقات وفناوری از همایش
با هماهنگی های صورت گرفته طی نامه ی شماره 3315819از سوی جناب آقای دکتر فریبرز درودی،سرپرست محترم مرکز اطلاعات علمی وزارت علوم تحقیقات وفناوری،ضمن حمایت از کنفرانس، اطلاعات ومقالات کنفرانس پس از برگزاری به صورت رسمی دراین مرکز معتبر علمی کشور به نام نویسندگان ثبت رسمی وملی خواهند شد.
1395/03/06 ادامه مطلب


دعوت از اساتید محترم جهت همکاری با کنگره در کمیته علمی
از اساتید و علاقمندان جهت همکاری و عضویت در کمیته علمی همایش تقاضا می شود از طریق منوی "عضویت در کمیته علمی"(واقع در سمت راست وب سایت) در داوری مقالات و بخش های مختلف همکاری نمایند. فقط افرادی که دارای حداقل مدرک دکتری تخصصی ph.d می باشند می توانند در این کمیته عضو شوند. حتما به همراه پرنمودن فرم، رزومه پژوهشی خود را به صورت WORD وPDFدر قالب فرمت zip نیز ارسال نمایید.
1395/03/06 ادامه مطلب


هشدار نسبت به سرقت علمی
دبيرخانه همایش جهت احترام به پژوهشگران کشور و ترویج فرهنگ صداقت و امانت داری در کار علمی، اصالت تمامي مقالات را با دقت مورد بررسي قرار می دهد. بنابراین از آنجا که مسئولیت صحت و اعتبار علمی و ادبی مقاله ارسال شده، بر عهده نویسندگان و فرد فرستنده مقاله می باشد، در صورت اثبات سرقت علمی، مراتب به صورت مکتوب به مراجع ذیصلاح اعلام می شود. و با متخلف برخورد قانونی می گردد.
1395/03/06 ادامه مطلب


تاریخ های مهم
آخرین مهلت ارسال مقاله: 28 آذر1395
تاریخ برگزاری: 4 دی ماه 1395
زمان داوری: 3 روز پس ار ارسال مقاله
دبیرخانه همایش


يكشنبه 14 آذر ماه 1395

تا همایش ...

019
IRAN/HAMEDAN